News

Jego oczom ukazał się nieoczekiwany widok po włączeniu nowego iPhone’a

Użytkownik Reddita o pseudonimie goofedup_man wypowiedział się na forum na temat swoich spostrzeżeń dotyczących nowego telefonu. Post jest zatytułowany “Myślę, że mój iPhone jest podróbką”. Internauta, który jest autorem postu, wyraża swoje wątpliwości dotyczące oryginalności telefonu.

Na pierwszym zdjęciu, użytkownik zauważa, że na wyświetlaczu widnieje oprogramowanie o nazwie iOS 17.0.2, zamiast oczekiwanej wersji iOS 17.21. Ponadto, ikony baterii i Wi-Fi są nieodpowiednio rozmieszczone na ekranie.

Na kolejnych zdjęciach, obok ikony Apple Store, widać ikonę sklepu Google, co sugeruje, że telefon działa na oprogramowaniu Android.

Specjalista z serwisu w Łodzi tłumaczy, że często podróbki telefonów wyglądają bardzo podobnie do oryginałów, jednak różnice można dostrzec po dokładnym przyjrzeniu się. Przykładem takiej różnicy mogą być soczewki aparatu, które mogą być niższej jakości. Na pierwszy rzut oka trudno to zauważyć dla osób niezaznajomionych z tematem. Różnice stają się widoczne dopiero po włączeniu ekranu i zrobieniu zdjęć.

Podsumowując, użytkownik Reddit wyraził swoje podejrzenia dotyczące oryginalności swojego telefonu, zauważając różnice w oprogramowaniu i ikonach na ekranie. Specjalisici wskazują, że istnieją również inne cechy, które mogą wskazywać na to, czy mamy do czynienia z podróbką.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *