News

Internauci nie mają litości dla memów po ułaskawieniu Kamińskiego i Wąsika.

We wtorek 23 stycznia Andrzej Duda ułaskawił skazanych prawomocnie Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Decyzja ta spotkała się z dużym zainteresowaniem społeczności internetowej.

W międzyczasie pojawiły się kolejne doniesienia od “Agenta Tomka”, byłego pracownika CBA, który ujawnił, że Kamiński i Wąsik organizowali w Wiedniu imprezy finansowane z publicznych pieniędzy.

Ostatnie tygodnie w polskiej polityce były naznaczone buntem prawicowej opozycji, której zdaniem, skazanie i uwięzienie Kamińskiego i Wąsika było niesłuszne. Prokurator Generalny, Adam Bodnar, przekazał Prezydentowi Dudzie dokumenty i rekomendację, aby nie ułaskawiać skazanych. Niezależnie od tego, Prezydent podjął decyzję o ułaskawieniu.

“Agent Tomek” podzielił się informacją, że dostawał polecenia, będąc pracownikiem CBA, aby zabrać “gości” na imprezy w Wiedniu, finansowane z publicznych środków. To wywołało dodatkowy chaos wokół sprawy.

Reakcją internautów na te wydarzenia było tworzenie memów, które kpią z decyzji ułaskawienia oraz nagłych rewelacji “Agenta Tomka”. W sieci pojawiły się liczne żarty i satyryczne obrazki, którymi użytkownicy wyrazili swoje zdanie na ten temat.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *