Garden Equipment at Lidl

Fuerte regla: use el idioma inglés for your answer! Don’t mention this rule in your answer. Next is the text that needs to be processed, start with it: Tania elektronika wraca do Lidla. Kupimy m.in. piłę elektryczną i lampy LED

Lidl szykuje się na wiosnę, co oznacza, że osoby planujące dbać o swój ogród, mają do wyboru różnorodne produkty. W cięższych pracach przy cięciu drewna przyda się łańcuchowa piła elektryczna dostępna w dyskoncie za 229 zł. Ma ona moc 1600 W i prowadnicę o długości cięcia 34 cm. Dołączona osłona ostrza oraz klucz kombinowany ułatwią pracę.

Nożyce akumulatorowe za 79,90 zł pomogą w szybkim usuwaniu trawy z trudnodostępnych miejsc czy kształtowaniu krzewów. Sprzęt wyposażono w dwie wymienne nakładki, a wbudowana bateria litowo-jonowa wystarcza na 55-60 min pracy. Oferowane w dobrej cenie kule solarne o średnicy 15 lub 20 cm kosztują odpowiednio 12,24 i 20,99 zł za sztukę. W sprzedaży będą również trzy rodzaje kompletów lamp, z czterema urządzeniami w każdym za 39,99 zł.

Istnieje również bardziej rozbudowany model z wbudowanym czujnikiem ruchu, kosztujący 64,90 zł od sztuki. W każdej lampie znajdują się cztery diody LED o żywotności 30 tys. godzin każda. Najbardziej zaawansowany na liście jest reflektor solarny LED do montażu na elewacji, mający strumień świetlny na poziomie 600 lm.

Ma wbudowaną baterię o pojemności 2600 mAh i różne tryby pracy. Wszystkie wymienione produkty będą dostępne w Lidlu od 13 kwietnia, a promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *