Apple's Potential Actions for 2022

Firma Apple ma posiadać pierwszy procesor 2 nm. Zostanie użyty w iPhonie 17 Pro.

Ten artykuł omawia potencjalne działania firmy Apple w 2022 roku, związane z rezerwacją mocy przerobowych w TSMC na potrzeby własnych procesorów. Według tego tekstu, TSMC ogłosiło, że nie zatrzyma się na obecnej technologii produkcji układów.

W 2022 roku spekulowano o rezerwacji mocy przerobowych TSMC przez firmę Apple na produkcję swoich procesorów. Dotyczyło to zarówno urządzeń mobilnych, jak i laptopów.

Tymczasem TSMC zapowiedziało kontynuację rozwoju technologii produkcji układów, co sugeruje dalsze innowacje w tej dziedzinie. Według doniesień w 2022 roku, firma Apple miała zarezerwować znaczną część mocy przerobowych w TSMC do produkcji swoich procesorów, w tym tych stosowanych w produktach mobilnych i laptopach.

Tymczasem TSMC potwierdziło dalszy rozwój technologii produkcji układów, co sugeruje dynamiczny postęp w tej dziedzinie. W 2022 roku spekulowano, że firma Apple zarezerwowała pełną moc przerobową TSMC do produkcji swoich procesorów N2, zarówno do smartfonów, jak i laptopów.

Tymczasem TSMC zapowiedziało dalszy rozwój technologii produkcji układów, co wskazuje na kontynuację innowacji w tej dziedzinie.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *