Lidl Garden Tools Promotions

Nowsza elektronika powraca do Lidla. Zakupimy m.in. kosiarkę elektryczną i sprzęt ogrodowy.

Lidl od dłuższego czasu sprzedaje swoje narzędzia akumulatorowe bez baterii w zestawie i tak jest również w przypadku najnowszej promocji. Ogniwo pasujące do wszystkich sprzętów będzie trzeba kupić oddzielnie – akumulator 20 V o pojemności 2000 mAh dostaniemy już za 99 zł. Poznaj cenę zamiennika.

Z roku na rok coraz popularniejszym widokiem jest kostka brukowa, która świetnie się prezentuje i jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Utrzymanie jej w czystości nie należy jednak do zadań łatwych, a sprzętem, który może okazać się bardzo pomocnym podczas usuwania piasku i innych zanieczyszczeń, jest akumulatorowa szczotka dostępna w Lidlu w cenie 349 zł. W komplecie znajdują się dwa rodzaje szczotek (szczotki do fug z drucianym i nylonowym włosiem oraz szczotka do drewna i kamienia), a teleskopowy pałąg pozwala na rozsunięcie o ok. 20 cm.

Poznaj cenę alternatywy. Innym przydatnym sprzętem podczas prac w ogrodzie są akumulatorowe nożyce dostępne w Lidlu w cenie 119 zł. Do zestawu dołączono dwie nakładki – jedna dłuższa i węższa do kształtowania krzewów, a druga krótsza i szersza idealna do przycinania trawy z trudno dostępnych zakamarków.

Przechowywanie i transport ułatwiają walizka. Sprawdź cenę zamiennika. Do pielęgnacji tuj czy żywopłotów lepiej postawić na większe narzędzia – w Lidlu kupimy nożyce akumulatorowe z ostrzem o długości cięcia 51,6 cm.

Urządzenie z osłoną na prowadnicę i zintegrowanym uchwytem ściennym kupimy już za 99 zł. Poznaj cenę zamiennika. W sekcji pielęgnacja trawnika bardzo ciekawie prezentuje się akumulatorowa podkaszarka do trawy dostępna w Lidlu w cenie 99 zł.

Urządzenie wyposażone w teleskopową prowadnicę pozwala na bezstopniową regulację długości w zakresie ok. 24 cm. Szerokość cięcia to 24 cm, a w zestawie znajdują się dwie szpule żyłki do cięcia – jedna zapasowa i jedna wstępnie zamontowana. Sprawdź cenę alternatywy.

W przypadku koszenia dużego trawnika lepiej postawić na kosiarki akumulatorowe. W sklepach stacjonarnych Lidl dostępne będą trzy modele:
W zależności od wielkości urządzenia, pojemność zbiornika na odpadki wynosi od 32 do 70 l. Poznaj cenę alternatywy. W przycinaniu gałęzi bez wchodzenia na drobinę i narażania się na urazy pomoże akumulatorowa podkrzesywarka dostępna w Lidlu w cenie 299 zł.

Urządzenie wyposażono w prowadnicę o zakresie regulacji wynoszącym ok. 82 cm, co pozwala na przycinanie gałęzi o średnicy do 20 cm na wysokości do 4 m. Do zestawu dołączono osłonę prowadnicy i 100 ml oleju do smarowania. Sprawdź cenę zamiennika. W łatwym aplikowaniu środków ochrony roślin w ogrodzie czy ogródku warzywnym pomoże akumulatorowy opryskiwacz dostępny w Lidlu w cenie 149 zł.

Do działania nie jest potrzebne pompowanie (pompa pozwala na zwiększenie ciśnienie do 1,5 bara), a zbiornik o pojemności 5 l pozwala na wydajną pracę i przygotowanie dużej ilości roztworu za jednym razem. Poznaj cenę alternatywy. Ciekawym, acz nieoczywistym sprzętem jest z kolei wykrywacz metali, za który w Lidlu zapłacimy 69,90 zł.

Urządzenie pozwala na łatwą detekcję metali np. podczas prac w ogrodzie – śrubka, gwóźdź czy inny tego typu element może uszkodzić ostrze kosiarki. Dlatego jeśli niedawno na danym terenie był remont ogrodzie lub inne podobne czynności i chcemy mieć pewność, że w zakamarkach działki nie kryje się nic nieprzewidzianego, wykrywacz metalu pomoże w uniknięciu awarii sprzętu ogrodowego.

Sprawdź cenę zamiennika. Ostatni na naszej liście jest akumulatorowy siewnik pozwalający na efektywny rozrzut ziaren roślin czy granulek nawozu. Sprzęt dostępny w Lidlu za 139 zł pozwala na ośmiostopniową regulację ilości wyrzutu materiału, a maksymalny zasięg posypywania to 5 m. Pojemność zbiornika to z kolei 3,3 l. Poznaj cenę zamiennika.

Wszystkie wymienione sprzęty dostępne będą w Lidlu od czwartku 11 kwietnia, a promocja potrwa do wyczerpania zapasów. Przypominamy, że w jednej z ostatnich przecen dyskontu dostać można było elektronarzędzia takie jak szlifierka kątowa czy młotowiertarka z udarem.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *