Rainbow Six Smol

Nowe zapowiedziane Rainbow Six. “Tom Clancy przewraca się w grobie

Wiesz co? Te komentarze też nie wydają się być do końca uczciwe. Może różnie bywa z grami, ale nie sądzę, by tym razem Ubisoft miał nam zabrać coś, czego tak naprawdę pragniemy. Co to jest?

Niby coś z uniwersum Rainbow Six? A ta etykieta – Czarna Dziewiątka – to tylko zmyłka? No cóż, zobaczymy. W końcu marka Rainbow Six ma sporo polotu.

Dobra, ale o co w końcu chodzi z tą Rainbow Six Smol? Iskrzy się coś? Jeśli chodzi o świeży powiew wśród gier, to nie musimy chyba zbyt wiele oczekiwać – chociaż kto wie? Jednak produkcje związane z uniwersum Rainbow Six wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem, więc kto wie, może tym razem faktycznie czeka nas coś wyjątkowego?

A co z grami mobilnymi? Oto pierwsze wrażenia z Trailera. Masz jakieś wrażenia? Czyżbyśmy mieli tu do czynienia z kolejnym spolszczeniem, która zaskarbiła sobie nasze serca?

A może tym razem będzie to hit na miarę Among Us? Albo coś w rodzaju Fortnite’a? Może masz ochotę zobaczyć jakieś analizyorych? Albo może by tak drugiego Trailera – z dywersją?

No właśnie. Kontrowersyjny trailer, hejtery w komentarzach – i cała ta otoczka wokół gry. Wiadomo, że zawsze obecny w świecie gier jest hype, jednak w przypadku Rainbow Six Smol to jest trochę inna para kaloszy. Nie sądzicie?

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *