Apple iOS 17

Los usuarios de iPhone no quieren instalar actualizaciones. Apple proporciona datos.

Tekst został podzielony na logiczne akapity zgodnie z treścią oryginalnego tekstu. Apple podzieliło się statystykami dotyczącymi przyjęcia najnowszej wersji systemu iOS 17 wśród użytkowników iPhone’ów. Aktualizacja jest dostępna dla urządzeń z ostatnich pięciu generacji (a więc od iPhone XS/XR w górę) i okazuje się, że na telefonach sprzed czterech lat 24 proc.

użytkowników wciąż nie skorzystało z tej możliwości. Kiedy spojrzymy na wszystkie używane telefony Apple, iOS 17 jest używany “tylko” na 66 proc. urządzeń.

Od premiery iOS 17 minęło już kilka miesięcy, ale głośno było o jego “problemach wieku dziecięcego”, więc najwyraźniej sporo użytkowników postanowiło poczekać. Istnieje też duża możliwość, że wiele osób nie aktualizuje systemu z pełną premedytacją – od dawna wiadomo, że kolejne aktualizacje mogą ograniczać wydajność baterii (a ta w kilkuletnich iPhone’ach i tak zapewne nie jest najlepsza), jeszcze inne osoby mogą zwyczajnie o tym nie pamiętać. Pod poniższymi linkami możecie sprawdzić aktualne ceny iPhone’ów 15 Pro.

Tekst umieszczono linki reklamowe naszego partnera.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *